Suvekodu Acqui Termes, Alessandria

Tere k6igile!
P88rdun Teie poole lootuses leida abi. Nimelt olen tuline Acqui Terme ja yldse kogu selle m2gise maastiku austaja ning ei suuda 2ra oodata suve. Oli plaan tulla Itaaliasse umbes kuuks ajaks, soodsa elukoha puhul ka kauemaks. Aga nyyd probleem ongi elukohas. Vaja oleks v2ikest yhe/kahe-toalist korterit, v6imalusel puhta ja v2ga korraliku vannitoaga(valusad kogemused). Kuid asi on hinnas. Internetist otsides tunduvad muidu ysna heade hindadega pakkumised a la 60 euri 88 ysna kulukad, kui seda korrutada kolmekymnega. S88ma peab ju ka. Kysimus ongi selles, et j2rsku on eestlastest kedagi, kes elaks l2hedal ja oskaks soovitada kedagi, kellelt yyrida? Tegelikult on oodatud igasugune vastukaja, mis puudutab just nimelt korterite yyrimist. Igasugused bookinghouseid v2ga ei sobi, kuna seal toimub enamasti kibe lypsmine, mind aga huvitavad justnimelt kohalikud, kes oma korterit yyrile annavad. Itaaliakeelsed saidid? Aga millised? Mida yldse annab 2ra teha?
p.s! Ylim lootus on saada kuuks ajaks korter kuskil 9000-10000 krooniga. On see yldse v6imalik?

Tegin väikese otsingu google's otsingusõnadega "case vacanze Acqui Terme" ja "holiday apartments Acqui Terme" ja ma arvan, et kui korralikult otsida, siis võib leida küll. Kuigi, keskmine hinnatase tundus €300-400/nädalas, aga need olid ka seesugused pigem neljainimese kohad. Leidsin ühe kuulutuse, kus küsiti €100: siin

On ju Itaalias elavad eestlased . Mitmed juba elavad aastaid seal. Siis on neid tasuta elamispinna pakkujaid ka. Imelik, see ju kõik avalik. Miks ikkagi isegi oma maili ei pakuta kui nii soovite on odavalt üürida.

Oudekki, aitah kuulutuse eest. Teen vaikest tolketood selle kallal veidi hiljem.

Huvitav, kuidas Itaalias muidu see yyrimise asi kaib? Kas omanikule on tahtis ka, kui mitu inimest seal elab jne jne? Jarsku keegi teab.

Ja muidu vabandust, meiliaadress on virtuaalne@hotmail.com.
Muidugi olen ma kursis et eestalsi Itaalias elab, aga kas ka Acqui Termes? Imelik oleks ju seda avalikult loota siin! Kui on, siis oleksin vaga tanulik, kui keegi ka yhendust votaks.
.
.
.
Trip.ee eemaldas tekstist numbrikombinatsioonid!

Noh, suvekodu puhul peab omanik teadma, kui palju linu teile anda ja kõike muud seesugust, selles mõttes on oluline. Põhimõtteliselt peab omanik ka questurale teatama nende inimeste nimed, kes tema omandil peatuvad pikemalt kui kolm päeva - kas selles mõttes on oluline. Selles mõttes ei ole, et kui sa tahad nelja inimest mahutavas korteris elada kahekesi, siis palun - aga maksad ikka sama hinna, mis nelja puhul (ja sama ilmselt ka viiekesi, kui sinna viis mahub. Ülekoormata itaallased ilmselt väga ei taha lasta, aga see on kõik terve mõistuse piirides).

Aga võid ka mõelda, ehk sobivad mõned kohad Acqui Terme lähistel, ehk on odavamad? Lisaks soovitan veel sellise märksõna nagu "agriturismo", kus elad sisuliselt mingis talus, tihti on loomad ja puha :) Mõned neist on kallid, aga mõned võivad ka sinu pakutud hinnaskaalasse jääda.

Ma ei tea, kui täpselt on teil vaja planeerida, on ka selline variant, et üürite näiteks nädalaks või päevaks-paariks mingi kallima B&B ja siis kohapeal kuulate ja vaatate ringi, ehk leiate midagi. Sest tegelikult ei ole internet Itaalias inimõigus. Muuhulgas, selliste väikeste üürileandjate puhul võib arvestada, et nad räägivad ainult itaalia keelt, kuidas sellega lood on?

Mul ei tule ette, et Acqui Termes eestlasi elaks, aga ega ma ju kõiki ka ei tunne :)

Ja viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, Tripis saab nüüd saata ka privaatsõnumeid kasutajatele :)

Ma ei tea, mida sellest arvad, aga www.couchsurfing.com on muidu selline lehekülg, kus - Italy, Piemonte, Alessandria piirkonnas - on päris palju registreerunud kohalikke. Et äkki tasub nende kohalike käest ka midagi uurida või tahavad nad koguni ise midagi üürida. See sait on küll mõeldud lihtsalt reisijatele teiste kultuuridega tutvumiseks ja ööbimisvõimaluste pakkumiseks/kokkusaamiseks lühiajaliselt, aga lihtsalt mõte selline.. :)