trip-krainetrip-ukraine-dark
suveks soome puhkama

tahaks suveks soome mõne järve äärde puhkama minna. palun soovitage kohti... väga kalleid ei saa endale lubada.

Tänud!

Vaata lomarengas.fi kodulehelt mökkisid. Seal on igas hinnas ning võin kinnitada, et kõik toimib väga hästi.

Mõne aasta eest leidsimegi perega www.lomarengas.fi kaudu sobiva mökki Rauma lähedale. Koht oli imeilusa järve kaldal ja privaatne. Kusjuures minu hinnangul on lomarengas ülihea süsteem puhkamise koha leidmiseks. Mökkisid igale maitsele ja hinnatasemele. Kogu info on olemas ja tead täpselt mida saad. Me olime 4-kesi ja hind oli nädala eest midagi 7000 krooni ringis, mis on tegelikult muude majutushindadega võrreldes väga soodne. Reeglina on mökkis saun, toidunõudega ja tehnikaga varustatud köök, maja juurde kuulub paat, õuel on grillimiskoht jne. Valikus on muidugi ka askeetlikumaid variante. Tõeliselt nautisime seda puhkust.

Tere!

Kuna Soomes on järvi väga palju, pidasin ise huvitavamaks ringi sõitmist ja ööbimist iga kord ise veekogu läheduses.

Kuidas seal sääskedega lood olid? Kas väga palju?

Me läheme ka perega Soome.Igal pool kämpingus saab alet selle kaardiga , aga kust seda saada.Internetist vaatasin, et täida blankett, aga mingit tagasisidet pole saanud.Keegi ei küsi kuhu raha kanda ja kas tuleb see postiga.Teab keegi vastata.

www.camping.fi lehelt, et kämpingus kohapeal saad liituda saad vahepealse kaardi ja öige saadetakse sulle hiljem koju järele.