Swed vs SEB krediitkaardiga reisikindlustus

Infokilde nende 2 panga pakutavate reisikindlustuste kohta võib leida erinevatest teemadest, aga huvitab, et kas keegi on nende 2 panga pakutavat ka lähemalt võrrelnud?


Olen seni kasutanud aastaid SEB Kuldkaardiga kaasnevat/ostetavat reisikindlustust ja seni pole olnud põhjust nuriseda. Ega suurt midagi pole reisidel juhtunud ka tegelikult. Mõned üksikud haiglaskäigud vist ainult ja mõned lendude hilinemised.

Aga nüüd huvipärast vaatasin ka, et mida Swed pakub (enam pole neil kohustust tasuda reisi eest nende Gold kaardiga) ja tundub nagu natuke parem komplekt asju olevat (eeldame, et kõikide kaartide saamise eeltingimused on täidetud):
- kui võtta Swed Platinum, siis seal ei ole omavastutust 30EUR
- Swed Platinumil on sees rendiauto kasko. Pole päris Zero Excess, aga 250EURi omavastutust on täitsa aktsepteeritav vs see, mida rendifirmad enamasti ise küsivad
- Swedil läheb kindlustuscase'i alla ka streigist tulenevad muudatused. SEBil mitte
- mõningad hüvitismäärad on Swed Platinumil suuremad ja kuna väga tihti tuleb reisida koos perekonnaga e 3 inimesega ning hüvitismäärad on juhtumi, mitte inimese kohta, siis äkki on oht, et mingitel juhtudel võib suurema seltskonna puhul hüvitismäärast väheks jääda
- ei lugenud täpselt küll välja, kas Swedis on piirang laste arvu osas. SEB-l on konkreetselt öeldud, et laieneb 2-le lapsele. Vaja oleks katta 3 last :)

Aastatasus on küll erinevused sees, aga need vahed võivad kiirelt olematuks muutuda, kui on vaja omavastutust maksta või autole kasko võtta.

Ons mõtet SEB pakutav vahetada Swedi vastu?

Kiire võrdlus 3 toote kohta Excelis https://1drv.ms/x/s!AkZ5bLZMTsNSkwtLlhHN1_qFmR7f