Taba hotellid

Kas keegi on käinud Tabas Mövenpick hotellis?

1
23
...
8

Käisin aprillis .Mis huvitab ?

0
0

Kas hotell on hea, söögid normaalsed ja rand ligidal? Pildil paistis kõik olevat tore. Ja muu eluolu?

0
0

Hotell on hea. Meeldis rohkem kui kõrval asuv Hilton. Söögid olid väga maitsvad ja süüa oli väga palju . Meil oli võetud hommiku ja õhtusöögid. Rand on kohe hotelli juures. Pisut kiviklibune aga muidu ok. Vasakul ääres on korallid kus sai ka snorgeldamas käidu. Puhkamiseks väga hea , hästi vaikne.Hästi puhas ja üldkasutatavates WC des on koguaeg värsked roosid ja läigivad piinlikult puhtalt. Ööelu kui sellist seal ei ole. Hiltonis pidi mingi diskoteek või kasiino olema.Hiltoni juures on ka kaubatänava moodi olev asi. Hiltonist on ka hea poest suitsu või maiustusi osta sest seal on hinnad peal. Mövenpickis muutus suitsu paki hind iga päev kallimaks. On sukeldumis keskus ja saab paadiga ja banaanipaadiga ja muu sellisega sõita.Kaamlid tatsuvad ka territooriumil ja saab nendega sõita 20 naela eest (sularaha ei võeta.Läheb toa arvele)Käisime kaatriga lähedal oleva saare juures(kus on mingi kindlus) snorgeldamas.Aga enamuse aja ikkagi lebotasime. Mul on kõvasti foto ja video materjali kui huvi on?

0
0

Kas Tabas on rikkalikult koralle? Üsna lähedal, Nuweibas, on küll vägev riff, aga kaldast üsna kaugel. Kas Tabas pääseb korallidele kergemalt ligi. Kas keegi teab ka Hyatt-i rannast rääkida? Mõvenpiskist oli üsna ülevaatlik kommentaar.

0
0

Ei ole mujal egiptuses käinud ja ei oska teiste kohtadega võrrelda. Astud vette ja umbes 3-4m kaugusel kaldast hakkavad pihta. Sügavaks läheb vesi ka kohe.

0
0

Kas keegi on olnud ka Taba Heighti hotellides? Endal minek novembris Marriotti ja oleks hästi põnev kuulda muljeid. Kas käisite ka Petra-reisil ja näiteks Eilatis delfiinidega ujumas?

0
0

Taba hotellid , saada palun pilte Tabast

0
0

Ma ei tea, milleks seda e-maili kohta täidan, kui seda näha ei ole..

[email protected]

0
0
0
0

Tänud Hubertale! Huvitav kui soe võiks Tabas jaanuaris olla?

0
0

Tänud piltide eest. Kas võib Hubertalt küsida, mis hotelliga tegemist. See mäerünk seal ranna kõrval peaks vist ka talvise tuule ära varjama? Kena koht igatahes. Kas see on Mõvenpick?

0
0

Kas on keegi käinud ka Petras ja Jeruusalemmas? Kas osta oma reisifirmalt või kohalikelt? Muljetage palun!

0
0

Mõvenpick jah. Mäed on ümerringi ja peaks tuule ära varjama. Üks käis kohlikega iisraelis aga ei mäleta palju maksis. Igatahes bussis pidi peale piiri kaua istuma. Oodati mingi hulk inimesi koguneks muidu ei läinud.Me üritasime ka minna ja meil oli 4a laps kaasas. Aga hakkas mingi soga seal piiril pihta seoses viisadega. Ei tahtnud lapsele teravaid elamusi otsida ja käisime korraks piirilt üle ja egitusesse tagasi. Kõige naljakam oli kui ütlesime ,et ei taha minna siis oli äkki hetkega piiripunkt inimestest ja valvuritest tühi ja mingi alko poe müüa juhatas meid ülepiiri tagasi. Kui olin poest Balantinesi ja coca pudeli ning kommikarbi väljavalinud ütles müüa tuima näoga hinnaks 1000 dollarit. Ma ehmusin ära ja juba mõtlesin mis nüüd saab aga tüüp hakkas naerma ja ütles et tegi nalja.Hinnaks oli hoopis 100 kohalikku.

0
0

http://fotoalbum.ee/photos/huberta lisasin mõned pildid

0
0

Tore on neid pilte vaadata küll ja rännukihk aina kasvab. Kõik Taba hotellid tunduvad väga sümpaatsed olevat. Eriti vinge on kindlasti 5 km pikkuse rannaga Hyatt (võrdluseks - olen olenud nii Sharmis kui Hurghadas hotellides, kus rand vaevu 500 m pikk). Kas Taba linnas on ka toredaid söögikohti? Seda juhuks, kui ei raatsi õhtusöögiga Hyatt'i paketti osta. Ainult hommikusöögiga on paar tuhat kr odavam ja ma kindlasti ei söö mõne päevaga kahe tuhande krooni väärtuses toitu.

0
0
1
23
...
8
Lennupakkumised
Reisikaaslased