Tai reisipildid 02.2008

Pildid Phuketilt, Phi Phi saartelt, Krabilt. http://pilt.delfi.ee/user/gicele/

Tere! küsimused Phuketi reisi kohta, läbi mis reisikorraldaja käisite või omapea? Mis hotellis ööbisite ja milline oli eelarve, nüüd kui teil see väsitav 12, 5 tunnine sõit tehtud (edasi tagasi kokku muidugi rohkem) kas lapsega kannataks selle sõidu ära, kui mugav lennuk on? Küsin palju, sest endal novembris kavas Phuketti minna ja korraldamist veel niipalju... Igasuguse info eest olen tänudlik. Pildid on muidugi super ilusad . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Bergerreisid - soovitan, kõik oli väga hästi korraldatud. Lennusõit pole õudne, vahepeal on vahemaandumine , seal saab jalgu u. tund sirutada, ja lendame edasi... (finnair) Eelarve kohta ei oska öelda (oleneb inimesest, kes-millele kulutab), meil oli täis reisipakett (Phuket+PhiPhi+Krabi)- hotellid-transfeerid-h.söögid kõik paketis sees, ning kohapeal olles ausaltöeldes raha ei lugenudki...

Mõnusat reisi:)

0
0

Tere!

Milline sihtkoht kõige rohkem meeldis ja miks? Millistes hotellides peatusite ja kas jäite rahule? Reisipikkus? Kuidas Phuketis ööelu oli? Mis oleks reisi umbkaudne maksumus? Kas Phuketis on elu tunduvalt kallim kui Pattayas ja kuivõrd hinnaklass üldse meie omast erineb?

0
0

Bergerreisid olen ainult halba kuulnud esimene kes ytleb et oli hea on GC Lastega on minu tuttavad koik siin kainud ja ainult piletid ostnud ja hotellidega olen is siin tegelenud kuna on reisibyroo siin Phuketis just, ja enamus lenndavad Helsingi kaudu see kokku ainult 10 tunndi ja odavam kah. Hotelli hinnad on koik erinevad see koik oleneb mida inimene soovib ytleme et normaalsed hinnad see aasta korghooajal hakkavad kuskil 700 eesti kroonist kuna koik on vahe kallimaks lainud siis sama ka siin. Anyway kui on kysimusi voi abi vaja saatke mail [email protected]

0
0

Kõige mugavam lennata finnairiga, seal suuremad pingivahed ja saab sirutada, lapsel ikka raske paigal püsida nii pika lennu ajal, oleneb vanusest ka, see ju täiskasvanulegi raske, aga see on seda väärt. Hotellid on mõtet siit bronnida neti teel ja ekskursioonid leiab seal iga nurgapealt odavamalt kui siit tellides. Normaalsed hotellid algavad umbes 150 eeki nägu öö. Kindlasti peab toas konditsioneer olema, ventilaatoriga jääd hätta eriti kui lapsed kaasas. Phuketil ja Pattayal meie mõistes erilist hinnavahet ei näinud, aga ikka igal pool TINGI :),algul küsivad ikka kõva turisti hinna.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased