Tai viisa pikendamine.

Tere kas kellegil on olnud kogemusi tai viisa pikendamisega kohapeal. Plaanin teha algul viisa piiripeal kaheks n2dalaks ja hiljem viisat pikendada kohapeal. Oskab keegi oelda palju pikendus umbes maksab kaheks kuuks. v6i tasuks eelnevalt ikka viisa laoses 2ra teha. viibin hetkel laoses. Ning arvatavsti saab pikendada pea igas linnas?

Ette t2nades.

Ning uks kusimus veel, kas on võimalik kuidagi riiki siseneda ilma, et oman piletit riigist lahkumiseks. Näiteks tahan lahkuda riigist bussiga Kambozase või rongiga Malaisiasse?

Pikendada saa ainult saatkonnas tehtud viisat, minuteada piiripealt võetud viisat pikendada ei saa.

@ Edaltunjan

Piirilt ostetud viisaga (viisa on arrival) ei ole võimalik riiki siseneda nii, et sul ei ole tagasisõidu piletit saabumisest 15 päeva jooksul. Kui 15 päeva sisse jäävat tagasisõidupiletit pole, siis visa on arrival ei saa. Lihtne. Bussi või rongiga riigist lahkumisel pead tegema viisa saatkonnas (kui viibid Eestis, siis on lähim Helsinkis asuv saatkond).

Visa on arrival´it ei saa Tais kohapeal olles pikendada, see antakse täpselt 15 päevaks vastava tagasisõigu pileti ettenäitamisel.

Tai viisa teemasid on Trip.ee väga palju. Värskeim siin: http://trip.ee/content/tai/viisa-mure.html-0

Ülejäänud siin:
http://trip.ee/search/google/tai%20viisa?query=tai%20viisa&cx=015929853835927772274%3A4qnsrj4nd3m&cof=FORID%3A11&sitesearch=&hl=et&lr=lang_et

Pikendasin tana visa on arrival'it Phuketi Immigration'is. Pikendada saab max.7 paevaks. Hind 1900 bahti, protseduur võttis aega u.30 minutit. Põhjust ei soovitud teada (lennupilet oli mul 5 paeva hiljem tagasi), raha ei soovitud naha. Vaga viisakas ja abivalmis teenindus. Visa on arrivalit kasutanud mitmeid kordi, kuid veel ei ole küsitud tagasisõidu piletit, aga eks igaks juhuks oleks parem, kui see olemas oleks.
Terv,
M

Suur tänu. Sain enda küsimusele vastuse.