Tööviisa Angoolasse?

Kas teab keegi kas tööviisa taotlemisel Angoolasse peaks eestlasena millegi erilisega arvestama. Niipalju kui seni olen ringi rännanud on mulle kui eestlasele viisade saamine alati rohkem pabereid tähendanud kui lääne-eurooplastele. Zimbabwest näiteks ei õnnestunudki viisat saada. Lõuna-Aafrika võttis 2 nädalat samas kui poolakad jalutasid niisama läbi :)

Aega läheb minimaalselt kolm nädalat saatkonna siseselt. Ma võin nüüd Nigeeriaga segamini ajada (Nigeeria kindlasti nõuab) aga Angoolas tahetakse vist samuti kohalikelt pigidelt mingit kirja. Kui kaua see omakorda aega võtab ei tea - oleneb määrimisest. Enda kogemustest võttis viimati kõik kokku aega 3 nädalat.

0
0

Unustasin lisada, et vahet polnud kas Norralane Eestlane või Venelane. Kõigilt ühesugused paberid ja ajakulu.

0
0

selge, kui ma õigesti maletan siis oeldi et maksimaalselt kolm kuud võib ajakulu olla. Siiamaani paistab et see on ikka yks vasitav takistus jooks see Angoola viisa saamine

0
0

Nii ta paraku on, kui sa just naftakompani töötaja ei ole siis sinu seal viibimine ei too allkirja andva isiku taskusse otseselt midagi sisse ja nii ongi kiire asjaga aega küll. Paraku see kipub nii olema, et mida hullem riik seda "karmimad" viisa tingimused :-) Jõuda ja külma närvi.

0
0

aitah, siiamaani ajan ikka veel pabereid, koik tuleb ametliku tolgi kae alt labi ajada ja veel takka otsa Taani valisministeeriumi templid peale saada ( kuna elan Taanis) Koigest 500 koopiat ( no tegelt 2-3) aga jah kui keegi veel pyydleb Angoola tooviisa poole soovin edu. Nyyd tean ise et see yks jube byrokraatia on kyll :(

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased