Tossa de Mar - Barcelona. Kuidas saada?

Tervist, nimelt minek Tossa de Marist Barcelonasse (17.04), kuna tegu pühapäevaga, siis vist nagu Eestiski et ühistransport eriti tihti ja kaua ei sõida, samuti sirvides autorendifirmasid, siis paljud olid pühap suletud. Kuna pühap toimub jalgpall ja piletid olemas, siis tahaks ikka vaatama minna ja õhtul ikka Tossa de mari tagasi saada (mäng lõppeb ca 23), siis millised oleks võimalused tagasi saamiseks (peale takso muidugi).

Ehk päästab takso ja rong hädast välja:

Rongid: Nii Lloret de Mar'is kui ka Tossa de Mar'is puudub rongijaam. Lähim jaam asub Blaneses, Lloret de Mar'ist umbes 15 km kaugusel. Rongijaama on võimalik sõita bussiga. Rohkem infot rongide sõiduplaanide kohta aadressil www.renfe.es.

Käisime möödunud aastal Barcelonas mängu vaatamas, alg ja lõpp-punktiks Lloret de Mar. Samamoodi oli küsimus transpordis. Erinevaid variante kaaludes osutus kõige kindlamaks võimalus kasutada kohalike reisibüroode teenust, mille sees olid mängu piletid + edasi-tagasi sõit bussiga. Kohta bussis oli võimalik osta ka mängupiletitest eraldi. Olenevalt ostukohast (tänavate ääres erinevate reisibüroode kontorid)erines hind ning mõni lubas bussikohti vaid juhul kui pakekti bussisõit + mängu piletid täielikult ära ei ostetud. Mäletamist mööda oleks ainult bussipiletite hind tulnud odavam/enam-vähem sama kui hakata busside, rongide ja taksodega ehku peale ise liikuma. Seega variant, mida uurida.

Barcelonast Lloret de Mari ja Tossa de Mari suunas sõidab Sarfa nimeline bussifirma. Vt. www.sarfa.com sõiduplaane. Barcelonast väljub Estacio del Nord jaamast.

Aerofoobia, ehk saaksid natuke rohkem infot jagada antud reisibüroode kohta, kes sellist asja pakub? :) Sest hetkel variandid: 1)võtta Barcelonast rendiauto õhtul ja siis Tossa de mari ja ca 3-4 päeva pärast tagasi viia ja siis ühistranspordiga tagasi Tossasse. 2) Trippida öösel Barca vahel seni, kuni esimene transport hakkab tossa poole liikuma

Ei oska nimesid kahjuks öelda. Kõndisime mööda tänavaid, kus asusid segamini poed, söögikohad, väikesed reisibürood või nn asutused, kus pakuti ka kohapealseid ekskursioone. Paar päeva enne mängu ilmusid uste/akende peale sildid. Samamoodi pakuti teenust hotelli vahendusel, kuid siis lisandus hotelli vahendustasu. Kui hotell paigas, võib näiteks hotelli helistada/kirjutada.