Transport Iraklioni lennujaam - Hersonissos- Iraklion

Lend jõuab Iraklioni lennujaama kell 23.10, kas ainuke variant Iraklioni lennujaamast Hersonissosesse saada oleks taksoga (rendiauto pole variant) ja kas keegi oskab umbkaudset sõidu hinda pakkuda?

Sinna saab ju bussiga. Olen 2 suve Kreetal käinud, ja Hersonissos on mulle teine kodu. Lennujaamast läheb buss Hersonissosse. Inimesed räägivad inglise keelt ja aitavad sind hea meelega, niiet küsi julgelt kuhu sul vaja saada, kes teab, sebid äkki kellegi ära ja visatakse sind autoga kohale. Lennujaamast autoga Hersonissosse on 15 minutit ja bussipilet on u 2.80 euri. Arvesta igaks juhuks 5 euriga. Üle selle sul ei lähe ! Millal muidu lähed?

Nii hilja öösel busse ju ei lähe, või lähevad? Lähen 22.05

Oskab keegi jagada infot taksohindade kohta Kreetal? Ostetud on ainult lennupiletid, seega transfeer lennujaamast hotelli puudub. Siit ka järgmine küsimus – kui kaugel on Hersonissos Iraklioni lennujaamast ja mis see vahemaa umbes maksma läheks? Endal pole õrna aimugi, seepärast küsin – ei tahaks lasta nahka üle kõrvade tõmmata :) Reisifirmast, kust lennupiletid ostsime, uurisime infot transfeeri kohta Hersonissosesse. Nemad küsivad ühe otsa eest 245 EEK/in. Ehk siis kahekesi minnes tuleb meil lennujaamast Hersonissosesse jõudmiseks välja käia 500 EEKu. Pisut kallivõitu tundub…

See vahemaa on 26 km.Vaadake Estouri ja Teztouri kodulehti, sealt saab vahemaadest aimu. Endal vaja sõita umbes sama palju kilomeetreid ja reisibüroo küsis 300 kr .inimese kohta.

Ise sõitsin Rethymnost Iraklionisse (lennujaama, natuke Irakiost edasi) 60 euriga.