Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Tšiili reisiinfo

Küsiks natuke tarkade reisijate käest nõu, kuidas Tšiili sisse (ja välja) saamisega lood on. Mul on nimelt ostetud üheotsapilet Tšiili, et seal natuke aega reisida/vabatahtlikuna töötada ja siis mõnusalt järgmisesse L-A riiki edasi trippida ja sama teha.

Kuna reisiplaanid on mul suhteliselt lahtised (paika on pandud ainult vaatamisväärsused, mitte reisiajad), siis tagasisõidupiletit mul pole. Netis kolades aga jäi mitmel pool silma info, et riiki sisenemiseks on KINDLASTI vaja ette näidata ka lennupilet riigist välja. On ehk kellegil kogemusi ja nõu jagada? Kas piisab ainult pangakonto väljavõttest (i.e. sufficient funds) või on vaja piletit? Kui põhjalikult nad seda piletit kontrollivad (või ehk saab ise midagi kokku klopsida)?

Nagu ma aru olen saanud siis on vaja ette näidata ka hotellibroneering, aga on ehk midagi veel, mida kindlalt teadma peaks?

Tänud ette!

Ise küsin, ise vastan. Äkki läheb kellelgi teisel kunagi vaja. Piisab ka lennukipiletist tagasi mõnest teisest Lõuna-Ameerika riigist. Üldiselt piiripunkti-onusid väga ei huvita su paberid.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased