trip-krainetrip-ukraine-dark
Türgi, Alanya

Tere! Sõidan nädalaks Alanyasse 05.septembril ja peatun Diamore hotellis.

  1. Kas kellelgi on kogemusi selle hotelliga? Kas seal tubades internet on või on see ainult teatud kohtades?
  2. Mida soovitate Alanyas selle nädalaga ette võtta üksikul keskealisel meesterahval? Pashalt https://www.facebook.com/pasha.alanya.7 tellisin 17 euroga juba Hammami külastuse ära ja sama hinna eest pakub ta ka laevasõitu. Mida võiks veel ette võtta?
  3. Kas kuskilt on võimalik kesklinnas laenutada jalgratast? Oleks äkki kõige lihtsam linnaga tutvust teha? Või on targem hoopis sõita bussidega? Kui jalgrattaga, siis kus seal Türgis jalgratastega sõidetakse, sõiduteel või on ehk ka rattateid?
  4. Kas hotellis tasub võtta ka seifi teenus, et oma asju alles hoida või pole see tarvilik ja ka tuba on turvaline?
  5. Kui üksinda rannas ujumas käia, kas siis minna vaid rätikuga ja ka võti jätta hotelli? Või saab rannas asjad ujumise ajaks jätta liivale ja keegi ei näpi?
  6. Milliseid kasulikke soovitusi võiksite veel selleks nädalaks anda?
  7. Varasemast kogemusest tean, et mõistlik on arveldada peamiselt liirides, saad kõige vähem pügada.
  1. Laevasõitu temalt ei võtnud, selle kohta võid äkki uurida sealt : www.alanya.ee. Omadest kogemustest soovitaksin kindlasti raftingut ja jeep safari oli ka päris meeleolukas. Meie käisime otsisime seal kohalikud turud üles, kus sai varutud tarbimiseks puuvilju ja kaasa toomiseks maitseaiineid :) Nähes sealset liiklust, siis rattaga sõiduteele kindlasti ei soovita minna. Hotellis me seifi ei võtnud ja midagi toast kaduma ei länud (muidugi võid netist vaadata arvustusi oma hotelli kohta). Millegipärast arvan,et ka randa on jõudnud tegelasi, kes seal mitte niisama ei käi peesitamas vaid võõrast vara noolimas.

4, Kui load olemas siis võta roller , tellid hotellist ja tuuakse sinna.Hinnad http://www.martin-tuerkay.de/ Bussidega võib ka seigelda, piletid odavad.Linnaliinid ja lisaks mingid marsa tüüpi - Dolmus.

5 ei tasu, sest hotelli personal ei võta asju. 6 võti jäta hotelli , et ära ei kaoks.

võta näiteks kleopatra rannas neid vesi scootreid, üleval linnuses tasuks vaadata, üles läheb buss või takso , alla saab jala. reedel on suur turg kesklinnas.

4.Rattaga sai nö jalgteel sõita.Mõnus ja mugav liiklusvahend,jala ei viitsinud palju käia ja nägime oluliselt rohkem kui oleks näinud ühistranspordiga liigeldes.Rattaid leidub pea igal tänavanurgal. 5.Seifi kasutasime nö igaks juhuks,ei pannud tähele,et oleks asjadeks soritud.Aga arvestades asjaolu,et seifi kasutamisel maksime tagatiseks vaid 10€ siis oli julgem tunne küll oma asjad sinna jätta. 6.Randa minnes võtsime minimaalselt asju kaasa,raha ja väärisasjad jäid hotelli.Ei täheldanud enda suhtes mingit jälgimist.Tundus turvaline.