Türgi Reis

Selle postitusega soovin hoiatada WOW Travel `i reisikorraldaja teenuse kasutajaid. Oleme varem ülaltoodu firmaga reisinud ja kõik sujus suurepäraselt. Tänavune oktoobri alguse reis ei olnud seda aga mitta. Võime kinnitada, et WOW Travelit enam usaldada ei saa!

  • Ostsime reisi juba juunis Cherry kaudu.
  • Tasusime ette kogu summa.
  • Teadsime hotelli kuhu meid majutatakse ( Siam Eleganc ) ja seega oli käepärast ka kogu reisiks vajalik info.
  • Vastavalt lepingule tellisime ingliskeelse reisisaatja teenuse.
  • Avaldasime soovi meie reisigrupi majutuseks kõrvuti või lähestikesee tubadesse.
  • Saabumine Türki sujus. Esimene tõrge bussides. Reisisaatja venekeelne.
  • Bussis , hotelli poole sõites , mis pidi asuma Belekis, selgus, et sõidame hoopis 60 km kaugemale Alaniasse. Kogu lennukitäis puhkajaid on ringi paigutatud.
  • Saabudes selgus, et hotell ei olnud samaväärne. Hotelli ja mere vahel kiirtee. Akna all tiheda liiklusega tee + räpane tühermaa. * Hotellis teenindus pehmelt öeldes kentsakas. Mõned näited ka. Tubades ei olnud voodites pealislina. Alusline + meie mõistes päevatekk. Lina küsides, ei saadud aru, mida me tahame. Lõpuks saime oma linad kätte ( Türgi komme olevatki voodi ainult aluslinaga ? ). Hommikusöögil ei jätkunud nõusid. Kohvitassid said ruttu otsa, tasside lõppedes oli kohvi joomiseks robustsed klaasid ilma alustaldrikuteta, sest ka need lõppesid.. Teelusikaid ei olnud, kasuada sai plastikust pisikest labidakest. Pikk jutt aga nõudega oli kogu aeg probleeme. Lobby baaris vein , õlu ja muud joogid samuti robustsetest klaasidest ( nagu vene ajal olid teeklaasid ). Veiniklaase oli baari peale mõned aga needki igaüks isemoodi. Meie oma kuuesele seltskonnale kuute ühtmoodi klaasi ei saanud kordagi. Suure vastutuleku märgiks ühel korral õnnestus koos kaaslasega saada veini Tuborgi õlleklaasidest aga neid oli ainult kaks. jne. jne.

Reisikorraldajaks oli WOW Travel, Türgis võttis vastu Tom Travel ja see omakorda andis meid üle ( vist oli ) Cyty Travelile. Hotelli ja ümbruse kohta meile infot ei antud. Koosolekuid, nagu varem on olnud , ei peetud. Isegi ärasõidu infot polnud. Viimastel päevadel saime kuidagi juhuslikult teada, et ärasõidu infovikik tuuaks hotelli vastuvõttu.

Liiga paljude probleemide ilmnemisel helistasime Saksamaale WOW Traveli antud numbril. Lubati olukorda klaarida aga tegelikult midagi ei toimunud.

Kokkuvõtteks tulen tagasi alguse juurde. Plaanides reisi WOW Traveliga , olge valmis ebameeldivaks üllatuseks. Ja lõpuks ka küsimus Wow Travelile. Miks vahetati hotell hoopis teise piirkonda ja miks ei saadetud reisi ostjatele hotelli muudatuse osas infot ? Vahetuse vajadus ei saanud ju tulla üleöö.

ja mis hotell see oli siis,et virised?