Türki, Alanyasse 1,5 a lapsega

Tere. Palun näpunäiteid ja tähelepanekuid. Plaan minna sügisel nädalasele puhkusele Türki. Kaasa plaanime võtta ka lapse, kes on selleks ajaks 1 aasta ja 5-kuu vanune. Hotell on valitud korralik, kõik hinnas. Kaasa tuleb peale meie veel 2 lapsele tuttavat inimest. Aga ikkagi mul süda natuke valutab. Eriti just lendamise ja magamise koha pealt. Kas on põhjust muretsemiseks, muidu beebi väga rahulik ja hea laps olnud siiani.

Me oleme hetkel 1a5k vanuse lapsega Tais. Oleme liikunud saarelt saarele, mikrobussiga, laevaga jne. ja peale 3 nädalat pole miskit häda veel. Käisime Türgis, kui laps oli 1,1 ja kõik läks kenasti, nii lennureis, kui ka muu. Mähkmeid ja piimapulbrit saad kõikjalt. Võta lennukisse tab või nutitelefon kaasa, kuhu eelnevalt oled laadinud mängud ja multikad. Väikse lapsega reisimise juures on kõige hullem ülemõtleline, jää rahulikuks, ning kõik toimib paremini kui ise loodaksid.
PS! meil on keskmisest rahutum laps.

ära muretse nii palju ette, kõik läheb hästi. reisikindlustus ( tõrke, pagasi, tervise jne) on olemas? lend on lühike max 4 h. eelpool soovitatud tahvel multikatega on abiks, samuti on üllatuseks mõned uued ( väikesed) mänguasjad, siis on reis põnevam. käsipagasisse kindlasti ka veidi lapsele sobivat toitu ja jooki ( puuvilja, küpsist), minul on alati käsikas ka mõned ravimid ( palavikualandaja, valuvaigisti, nohurohi, kõhuvalurohud ). äraantavasse pagasisse igaks juhuks ka tõsisemaid ravimeid -enne reisi konsulteeri perearstiga. magamist on hetkel ilmselt raske ette ennustada :)