Tuneesia: rahavahetus, jootraha, päikesekaitse ja etikett

Tere

  1. TripAdvisor.com kirjutab, et ATMst raha välja võtta ei tasu, kuna lisanduvad meeletud teenustasud jms. Kas see on tõsi? Lihtsalt mulle ei meeldi suure hulga sularahaga ringi käia, ka nt lennata. Kas keegi on Tuneesias automaadist raha välja võtnud ja millised olid tasud pangale, VISAle? Eks ma siis proovin automaati vältida, aga kui nt eelnevalt välja võetud, kaasa võetud sulararaha otsa saab, siis on automaadist lisa võtmine vältimatu.

2)Olen kuulnud, et kõik ootavad seal tip'i. Kui palju peaks teenindajale jootraha andma (ehk mis on norm/"etikett") ja kas võib seda teha nt ka eurodes või dollarites või ikkagi dinaarides?

  1. Kas päevitamata heledanahalisele piisab mai lõpus SPF30st või peaks olema ikkagi 50. Ma ei kavatse päevad läbi peesitada, aga et olen lastega, kes tahavad kindlasti tunde basseinis, meres olla, siis päikese käes olemine siiki vältimatu. Kui tugev/ohtlik on mai lõpu päike Tuneesias?

  2. Äkki õpetusi, soovitusi kauplemiseks ja üldisest kohalikust etiketist.

Kõik Tuneesia teemad on siin http://www.trip.ee/taxonomy/term/308 Loe need läbi ja esita oma küsimused sobivasse teemasse, nii nagu Sa seda rahavahetuse kohta juba tegid.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased