Turvaline parkimine Amsterdamis matkaautole ?

Tere!

Kuna juuni lõpuks on 7kohalise ning 8m pika matkabussiga minek Euroopa peale, siis olen vägagi üritanud leida infot parkimisvõimaluste kohta Amsterdamis.

Kuna tungiv soov on siiski ööbida bussis ja Amsterdami kesklinnas, siis oluline ei ole parkimistasu suurus. Kuid küsimus on selles, et kas linnatänavatel on üldse turvaline parkida matkaautot (tahaks, et isiklikud asjad alles ikkagist jääksid) ning kas ka sellisele bussile kuskil kohta on?

Ning kas ka sellise tegevusega(ööbimisega bussis) seadust rikume?

Uurides ka kämpingukohti bussile Amsterdami lähedal, tuli hinnaks 50EUR buss ning 7 reisijat ning lisaks tuleb ka juurde liita transpordi summa linna ja tagasi. Selletõttu ka 24h parkimistasu kesklinnas ei heiduta. See oli kuskil 38 EUR ööpäev, kui ei eksi.

Ette tänades ja teie vastuseid ootama jäädes,

Siim [email protected]

kellegi asi kas sa magad ja kus sa magad. Enne rautejaama (100m lõunasse)on kohe mingi suurem plats jõe ääres,kus bussid seisavad. Pead ei anna aga minu mäletamist mööda oli seal paar matkabussi ka möödund aastal. Tasuline muidugi. Turvaline? ma ei usu ,et vähemturvaline kui meil siin. Kui mingisse nurgatagusesse topid siis iseasi.

0
0

Selline parkla asub Central Stationist mõne trammipeatuse kaugusel, parklas on valve. Samas seal lähedal on kohe selline asi: http://www.campingzeeburg.nl/index.html Kui on küsimusi siis anna teada:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased