trip-krainetrip-ukraine-dark
Uber

Tere

Kas kellelgi on kogemusi Uberi kasutamisel Helsinkis? Mõte oleks kasutada seda sadamast lennujaama. Tahaks teada, kui levinud Uber Soomes on ja mis hinnatasemega peaks arvestama. Tänan tähelepanu eest!

Aasta tagasi proovisin Taxify-i ja pakkus mulle valida ainult ühe 33 kohalise bussi:) Ju mõni eestlane oli seal sel ajal.Aga äkki nüüd olukord muutunud?Kas nüüd Taxify seal kah toimib?

Suvel sõitsin lõbustuspargi lähistelt Katajanokka terminali - maksis ~10€. Autosid tundus piisavalt olevat ja ooteaeg ei olnud väga pikk. Rohkem pole siiski vaja läinud. Ligikaudse maksumuse saab nii äpi kui ka kodulehe vahendusel välja arvutada. Ma samas ei tea, millist terminali silmas pead. Panin alguspunktist Länsiterminaali ja sealt lennujaama on hinnanguline sõiduhind uberPOP-iga 32-43 eurot. Oled sa muidu konto avanud ja oma esimese sõidu teinud? Kui ei, siis uued registreerijad saavad 10€ esimese sõidu hinnast alla.

Ei ole veel registreerunud. Aga mis see normaalne ooteaeg on?

Eks telefoniekraanilt näeb nagunii kaugel see juht on, kes tellimuse vastu võttis, aga vahel võib lihtsalt väga kiire olla ja iga minut on arvel, siis ei tahaks 10 minutit oodata tänava ääres.

Palju uberil selliseid autosid on, kuhu mahuks 5 inimest? Otsin samuti varianti, kuidas kõige soodsamalt auto või taksoga saada sadamast lennujaama. Ainuke asi on see, et meid on 5tk