Ümberistumine Manchesteris

Meil oli arvestatud Manchesteri lennujaamas ümberistumiseks ca 4 tundi, kuid Ryanair tõi lennu ettepoole. Saabumine EasyJetiga T1 kell 12:45 ja ümberistumine T3 Ryanairile kell 14:00. Millised on kogemused Easyjeti graafikuga, kas on mõistlik jätta lendude vahe 1:15?

Mul endal küll MAN lennujaama läbimise kogemus puudub, aga 1:15 low-cost/point-to-point kompaniide puhul ümberistumiseks on ikka väga-väga riskibizniss. UKs peab ilmselt passikontrolli ka ju läbima, mis võtab aega. Ryanair tegutseb Terminal 3-s, Easyjet Terminal 1-s...see liikumine võtab ka veidi aega. Kuhu sa edasi sealt lendad? Kas oled aint käsipagasiga või check-in kohver ka?

0
0

Reisime käsipagasiga ja meid on 6. Tuleme Portost läbi MAN'i ja sohtkohaks Riia.

0
0

ok..kui aint käsipagas, siis ehk jõuab, aga ikkagi...väga riskantne värk minu meelest. Keegi MANi läbimise kogemusega inimene võiks ka midagi öelda, et kui kiiresti seal lennujaamas asjad käivad.

0
0

Tulime hiljuti Ibizalt läbi Manchesteri. Thomas Cook oli lennufirmaks, mis tuli läbi T1 ja suundusime edasi T3 Ryanairi väljumisele Tallinnasse. Küsisime infost juhiseid ja edasi oli lihtne orienteeruda(viidad ka igalpool), ca 6-7 min jalutada. Meil oli õnneks lendude vahe 3 tundi ning seetõttu ei olnud muretsemiseks põhjust. Samas olen täiesti kindel, et kui reisite käsipagasiga ja esimene lend ei hiline on kõik ok. Kui õigesti mäletan, siis uuema passiga, millel kiip on sees saab passikontrollist kiirelt läbi eraldi väravast.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased