Uued lennufirmad Estraveli vahendusel

Estravel hakkab müüma seitsme uue lennufirma pileteid, mis laiendavad eriti kaugreiside puhul oluliselt klientide valikuvõimalusi.

China Airlinesi, Condori, Azerbaijan Airlinesi, Croatia Airlinesi, Siberia Airlines, KD Avia ja Heli Air Monaco pileteid broneerib Estravel maailma suurima lennupiletite broneerimissüsteemi Amadeus vahendusel ja väljastab lennupileteid samade lennufirmade nimel.

China Airlines lendab mitmest Euroopa linnast Taipeisse, kust on võimalikud jätkuühendused Jaapanisse, Koreasse ja Austraaliasse. Saksamaa lennufirma Condor pakub reise algusega Saksamaalt mitmesse puhkusesihtkohta nii Euroopas kui kaugemal. Azerbaijan Airlines on Aserbaidzhaani rahvuslik lennufirma, millega saab Bakuu kaudu lennata muuhulgas Afganistani pealinna Kabuli. KD Avia on Kaliningradis kodubaasi omav Vene lennufirma, mis kasutab lääne päritolu lennukeid, lennates nii Euroopasse kui Venemaale. Croatia Airlines on Horvaatia on rahvuslik lennufirma kodubaasiga Zagrebis. Siberia Airlines Venemaa firma, millega saab teha riigisiseseid lende, näiteks Moskvast Vladivostokki. Heli Air Monaco pakub aga helikopterilende Nizza ja Monaco vahel, olles ideaalne valik neile, kel soov Nizza lennujaamast 6 minutiga Monaco Vürstiriiki jõuda.