Veel ideid Taani reisi jaoks

Kas keegi on külastanud Taanis labürindiparke? Tundub päris põnev olevat.
http://www.labyrinthia.dk/
http://www.kalvehave-labyrintpark.dk/

Ootan muljeid. Tänud!

Yo!

Et ssi originaal Tivoli Kbh.
Frederiksberg dyrehave - loomaaed Kbh
Bakken - väga Tivoli moodi, aga seal käivad taanlased ise.
Eksperimentaium Hellerup - thniline muuseum igasuguste põnevate vidinatega. Ca 20 min. S rongiga Hillerødi poole.
Ripley's believe or not Kbh. - iseäranis äge.
Legoland Jyllandil.
Regnskoven Randers - Kolme suure kupli alla on kolm erinevat troopikat ehitatud: taimed, loomad, linnud, sitikad jne. Randers Jylland.
Nojaa muidugi on terve Taani täis suve ja teemaparke. Nt. Mørkov Cowboyland, Lalandia Rødby Falster.
Siis on veel Falsteril Safariland: üsna Aafrika moodi, aga must mees ei ürita nakha üle kõrva vedada ja tse tse kärbes ei hammusta.

Kui Grenå (Grenaa) kanti satute, käige ära Kattegatcentreti nimelises okeanaariumis, kus näeb elusaid haisid, nende söötmist jne. Basseinide all on klaastunnelid, nii et kalakesi saab ka kõhu alt vaadata. Vaata google'ist lisa, veebileht on neil lahjake: http://www.kattegatcentret.dk/engelsk.asp

... on lahe. Seal on tervele perele seiklust pikaks ajaks, ise käisime täiskasvanutega koos ja pusisime ikka päris tükk aega, enne, kui kõik kontrollpunktid üles leidsime. Pärast saavad veel kõik labürindi läbinud sellekohase diplomi :).

Veel sealkandis olles soovitaks ka mina Grenaas asuvat Kattegatcentret, lisaks on Aalborgis suur lõbustuspark ning loomaaed. Randers Regnskov on väga kift koht, sinna minekuks tasub rohkem aega võtta. Ja muidugi Legoland Billundis on külastamist väärt.