Veepargid Mallorcal

Palun abi valiku tegemisel. Oleme elukaaslasega kahekesi minemas Mallorcale ja tahaks külastada ka ühte veeparki. Mallorcal on neid aga vähemalt 3. Oskab keegi infot/ nõu jagada, milline neist oleks kõige toredam täiskasvanutele (Magallufis või El Arenal)?

El Arenal on suurem ja tegevust jätkus terveks päevaks. Hooajal rahvast palju ja liumägede järjekordades ootamine oli pea 40 kraadise palavusega väsitav. http://www.aqualand.es/elarenal/mallorca/index.php?wlang=en Kust kaudu ja mis firmaga Mallorcale lähete?

Aitäh! Me läksime kergema vastupanu teed ja ei hakanud ise otsima ning kasutame Eestist Horizon Traveli teenuseid. Mugavus. Aga plaan on peale päevitamise ikka muud ka teha nt saatel ringi sõita ja eluoluga tutvuda.

Kui käisime, siis veel Eestist reise ei korraldatud. Jah, läbi Riia minnes oli siis ka reiside hind pea poole odavam kui praegult. Võta kindlasti auto paariks päevaks, rolleri või muu väiksema riistaga jääb mägedes hätta. Keset saart on maa all koopad järvedega, kus korraldatakse klassika kontserte. Fantast akustika. Võtsime selle ekskursiooni koos likööri/veinitööstuse külastusega. Veel soovitan laevasõitu mööda rannikut, mis lõpeb kenas lahesopis. Autoga käige mägedes kloostris. Ettevaatust mägiteedel, ega seal teed suurt laiemad nad ei ole kui auto, ja need on kahesuunalised. Autoga ringi liikudes leidsime kenasid privaatseid randu, kus rannal ööbida. Elu suurima hamurgeri sõin ka saare keskel maantee äärses Mcdonaldsis. See vääris tõsiselt oma Big Mac nime. Kena reisi.

Suur tänu heade soovituste eest!