venetsueela elu

palun kirjutage mulle venetsueelast! rääkida võiksite:

  • seadustest *kas seal on väga palju vaeseid *inimestest(kas on sõbralikud või mitte

Väga ilus maa, aga väga kõrge kuritegevusega. Gängsterid-tänavaröövlid on tihti tulirelvadega ja ei karda neid kasutada. Lihtsalt arvestamiseks, mitte hirmutamiseks.

Täiskasvanu on 18aastaselt. Väga sõbralikud. Ei nii hullud nad ei ole kui Itaalias/Türgis/Egiptuses, aga ega nad ka külmaks ei jää. Vaatavad küll järele ja teevad suuri silmi blondide juuste ja muu peale, aga tüütuks ÕNNEKS ei muutunud kahe nädala jooksul. Muidugi on vaeseid, aga ma ei ütleks, et eriti palju. Muidu kui on veel küsimusi siis või julgelt küsida, mul on mitu sõpra msnis, kes ise elavad Venezuelas.

tänan vastuse eest! ma tahtsin küsida sealse kliima kohta, seal on ju põhimõteliselt päeval koguaeg soe?

kui sulle ei meeldi kuidas ma kirjutan , siis sa ei pea minu kirjutatud asju lugema!

No tõesti , mis vahet sellel on kuidas ta kirjutab? Tekst on ju täiesti arusaadav. Tal on ainult mõned lause ülesehituse vead ja ta pole kasutanud mingit kahtlast ratetibide slängi .

on jah kogu aeg soe. vihma/tuule ajal vajab vahest pusa.

Tundub, et meie kommertskanalite päevase programmi ajel on viimasel ajal hakanud seda foorumit sagedamini külastama Venetsueela huvilised puberteedieas tütarlapsed oma järjest ajuvabamate küsimustega.

Tere,

Elan hetkel Venetsueelas ja pyyan sellest ka veidi kirjutada: locomaracaibo.blogspot.com kel huvi Venetsueelas reisida voin n6uga aidata ning kui siin veel eestlasi leidub palun kirjutage :)

Kolin isegi paari kuu pärast Venezuelasse. Margarita saarele. Kus ise täpsemalt elad ja kaua elanud? :)

Hei sina, kes elad Venetsueelas. Ole kena ja anna oma meil. Siis saaks mõne kysimusega tyydata :) Tänud ette! R