Vietnami viisa Phi Quocilt

Tere!

Lendamise charteriga otse stocholmist Phu Quocile ilma Vietnami viisata. Kōik oli super mugav ja polnud ühtegi muret. Nüüd tahaks aga Kamboodžasse(Koh Rong’ile) ja mandri Vietnaami. Küsimus on kuidas ja kus on vōimalik Vietnami viisat teha Phu Quocil? 

Ühtlasi vōib anda soovitusi kuhu minna ja mida teha Kamboodža + Vietnam. 

Ette tänades,

M.

Ei tea, kas said juba abi, aga Vietnami viisa tegemine Phu Quocil pole ilmselt väga erinev mujal tegemisest - pead tellima approval letteri ja seejärel PQ lennujaamas viisa vormistama. Kui minek Kambodžasse ka, siis on ilmselt multiple entry viisat vaja - approval letter internetis 6$ välja prindituna ning lisaks 50$ sularaha kohapeal. Pluss veel passipildid jms. Viisat saab teha Vietnam Immigration Departmentis (peaks lennujaamas asuma). Mu meelest võtsid nad donge ja eurosid ka. Abiks võib olla ka mõni reisibüroo seal.

Ei tea, kauaks jääte ja mis eelarve on, aga protsess võib aega võtta mitu päeva ja 56$ per kärss pluss Kambodža viisaraha on päris palju, et Koh Rongi vaadata. Vietnamis on päris palju, mida teha - Phu Quocilt peaks rahulikult saama Hanoisse lennuga ja sealt Halong Baysse nt. Või siis Ho Chi Minhi ja sealt päevareis Mekongi Deltasse. Ja miljon muud kohta veel. Kui aega piiramatult, siis why not, kui lend tagasi on PQ'lt 7 päeva pärast viisa saamist, siis pole Kambodža vist seda väärt.

Siin suht palju infi:

https://www.vietnam-visa.com/conditions-to-get-vietnam-visa-exemption-to-visit-phu-quoc-island/