simon

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul second-hand kogemused Mallorcalt ja Barcelonast, aga pmst dim123 võttis juba hästi kokku - deebetkaardiga saab samuti autot rentida, peab võtma kindlustuse, st et rent pole kommiraha + deposiit, vaid iga päeva eest vaja lisakindlustust plekkida. Kui mälu ei peta, siis nädalaks auto oli 300 ringis. Mu meelest saab ju igal pool additional driveri teenuse ka osta.

Kas oled kindel, et leidsid õige koha, kus seda diskuteerida? Terviseameti FB lehel peaks veel ruumi olema

Sain just meili ja paari klikiga olid 22. aprilli piletid tühistatud. Raha pidi laekuma nädala jooksul.

Sai just seal käidud ja ostsime Raja ferry piletid eraldi ning Surat Thani lennujaamast sõitsime sadamasse Grabiga. Umbes 1200 bahti läks ja sõit kestis ca 1,5 tundi. Tagasiteel võtsime otse sadamast ühe neiu pakutud auto, mis maksis vist 1600 bahti (võin eksida), Grab oli 100 bahti odavam. Auto osutus väga mugavaks minivaniks, kus sai istmed alla lasta ja ka sõba silmale lasta. 

Ajad vaatasime siit: https://12go.asia/en

Ei tea, kas said juba abi, aga Vietnami viisa tegemine Phu Quocil pole ilmselt väga erinev mujal tegemisest - pead tellima approval letteri ja seejärel PQ lennujaamas viisa vormistama. Kui minek Kambodžasse ka, siis on ilmselt multiple entry viisat vaja - approval letter internetis 6$ välja prindituna ning lisaks 50$ sularaha kohapeal. Pluss veel passipildid jms. Viisat saab teha Vietnam Immigration Departmentis (peaks lennujaamas asuma). Mu meelest võtsid nad donge ja eurosid ka. Abiks võib olla ka mõni reisibüroo seal.

Ei tea, kauaks jääte ja mis eelarve on, aga protsess võib aega võtta mitu päeva ja 56$ per kärss pluss Kambodža viisaraha on päris palju, et Koh Rongi vaadata. Vietnamis on päris palju, mida teha - Phu Quocilt peaks rahulikult saama Hanoisse lennuga ja sealt Halong Baysse nt. Või siis Ho Chi Minhi ja sealt päevareis Mekongi Deltasse. Ja miljon muud kohta veel. Kui aega piiramatult, siis why not, kui lend tagasi on PQ'lt 7 päeva pärast viisa saamist, siis pole Kambodža vist seda väärt.

Siin suht palju infi:

https://www.vietnam-visa.com/conditions-to-get-vietnam-visa-exemption-to-visit-phu-quoc-island/

Mina käisin eelmisel aastal 2x Brüsselis sellisel linnapuhkusel. Reede õhtul 18 paiku lend ja pühapäeval 20.30~ tagasi. Lennupiletid 100€ ringis, Brüsseli lennujaamast saab Brüsselisse 30 minutiga (4,50€ buss), Antwerpi rongiga ka 30 min (jäi vist 20€ kanti rong). Mõlemad linnad väga mõnusad, et nädalavahetusel avastada. Suvel pigistasin isegi Brüssel-Antwerp-Cadzandi ranna tripi autoga. Kõik selle 2,2 päevaga :). Soovitan soojalt.