Villa rent Sunny Beachil

Ahoi,

Kas keegi oskab soovitada mõnda 9 inimest mahutavat maja/villat Bulgaarias, Sunny Beach regioonis (nt Nessebaris)?

Mattias

Pakkuda Sunny Beachil augustiks 2-toalised kõikide mugavustega apartamendid - kõik ühes kompleksis, merest 300m.Küsi lisa [email protected]

0
0

Sellega on nüüd nii, et villasid heas asukohas on raske leida ja üleüldse on neid vähevõitu. Olin ise täpselt sama küsimuse ees umbes pool aastat tagasi, tõsi meie seltskond oli väiksem - 6 inimest. Kuid siiski me soovisime leida 3 magamistoaga elamist. Sai otsustatud suurema korteri kasuks just asukoha pärast. Sunny beach on selline kuurort kus on praktiliselt ainult suured kortermajad, mis on siis hotellid või üüritakse seal nö. apartmente, ehk eramajad on kuskil linna äärtes. Ma annan mõned lingid kus on mõlemat pakutud. http://www.holidaylettings.co.uk/sunny-beach/bedrooms.3/ olin ise ühes nendest korteritest. http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/sunny-beach/18645 see tundub olevat kõige suurem korter SB-l.

Lisaksin seda, et praegu on väga hea aeg sinna minna. Neil on samuti "masu" ning rahvast on ikka üsna vähe. Seega võib julgelt hinna üle ka kaubelda. Olin ise nädal aega tagasi seal. Ilusat puhkust:)

0
0

Tänud vastamast,

Üks sobivamaid tundub praegu selline, kahjuks ei vastata aga e-kirjadele ning muid kontakte pole antud:

http://www.rentinthesun.com/holiday_rental/Villa/Bulgaria/Black_Sea_Coast/Sunny_Beach/442/kalina,_nessebar_gardens

Kuna sõiduvahend on olemas siis pole paar kilomeetrit keskusest väljas asumine probleemiks.

Jätkuvalt head soovitused oodatud.

Mattias

0
0

See villa tundub tõesti üsna mõistlik, see oli ka olema seal leheküljel, mis ma andsin. Kuid sõiduvahendi parkimisega olge äärmiselt ettevaatlikud. Meil juhtus säärane lugu, et parkisime SB-l minivan'i üsna ranna äärde. Polnud ühtegi märki ega midagi ning sinna oli ka pargitud mitmeid teisi autosid (bulgaaria numbrimärgiga). Ning oh imet, tagasi tulles meie bussi enam ei olnud. Kõrval olevast tasulisest parklast küsides selgus, et buss oli ära viidud. Lõpuks kättesaamisel selgus see, et seal olevat mingi "tsoonipoliitika", midagi sarnast nagu Tallinna kesk-, süda- ja vanalinnas. Ehk siis mina soovitan ikkagi võtta kuhuhgi lähemale ja liikuda jala. Linn on täpselt nii suur, et jala liikuda on mõnus. Ning autot kasutada kaugemate sihtkohtade jaoks. Näiteks Nessebari veepark, mis tehti just see aasta poole suuremaks ning on igati vinge. Edu, Palle

0
0

Tervitus,

Plaanis augustis 7-10ks päevaks SB lähedal villa võtta - kas eelpool kõnelenud või mõned värskema elamuse osaliseks saanud võtaksid sõna ja oskaks midagi soovitada? Apartemendist ei ole huvitatud ja seltskond on 5-8 tuuris. Sooviks ka basseini ja grilli. Kuna high season tule vist arvestada kuskil €1300 tuuris tasuga.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased