Villapuhkus Tais

Oleme alates jaanuari keskpaigast 30 päeva Tais, reisiseltskonnas 4 täiskasvanut, 2 last ja 2 imikut. Abiks on soovitused nii sihtkoha kui ka majutuse osas.

Varasemalt on käidud Phuketis ja Krabil, sel korral jäänud valik pigem Koh Samui peale, kuid see ei ole kindel tingimus.

Oluline on lastesõbralik majutus oma majas, turvaline keskkond ja ilus loodus. Bassein, internet ja grillimise võimalus oma aias samuti pigem kohustuslikud. Ideaalne majutus asuks nö gated communitys.

Kuigi ei otsi päris peopiirkonda, siis tsivilisatsioonist eemal 30 päeva ka olla ei soovi.

Olen tänulik asjalike soovituste eest.

Moelge ka Hua-Hini peale, kuigi mega ilusa looduse kohalt jatab natuke soovida, aga rand olemas, ning paris korralik, ning muud asjad ka, ei ole nii turistikas kui mujal, pidutsemiseks kohti on, ning vaiksemaid ja pere sobralike kohti ka. Hinna tase ka soodsam kui louna pool, ning ilma vihmata ilm kindlam, kuigi aeg ajalt voib olla tuulisem.

Tänan, naksitrall, Hua-Hin tundub olevat täiesti arvestatav valik, kuigi vähemalt 2 nädalat veedame ilmselt Koh Samuil.

Kas majutust on pigem mõistlik broneerida ette või teha seda kohapeal? Varasemalt ei ole kordagi ühtegi ööd ette broneerinud ja ei mäleta, et oleksin kahetsenud, samas sel korral on minek pigem kõrghooajal (või siis selle lõpul). Muudab see midagi? Hotelle vast ikka leiab, kuid millised on kogemused majadega?

Majutuse saab rahulikult kohapeal vaadata, voimalik nii hotelle, kortereid kui maju. Voib ka muidugi broneerida labi mone kinnisvara firma, aga siis hind uldjuhul natuke kallim.