Virgin Holidays , on kellelgi kogemusi ?

Vaatasin, et selle briti pakkuja abil saaksin nii mõndagi soovitud sihtpunkti täiesti normaalse hinnaga, lennud on neil valdavalt Virgin Atlantic vahendusel tehtud. Soov on lennata kariibide kanti ning vältida kaasmaalasi igal sammul kui võimalik (mitte, et eestlased uskumatud kollid oleksid, aga puhkus ongi soov vaheldust leida, ning parim vaheldus on vältida kõike argipäevast).

On kellelgi kogemusi neilt reiside ostmisega ? Kas olete ostnud otse või mõne vahendava firma kaudu ?

Ja täiesti normaalne on see Virgin Holidays, aga vaata järgi ka : http://www.aircaraibes.com/ - see küll Pariisist väljumisega aga vahest on nii soodsad hinnad ja imelistele kariibi saartele, näiteks Cayenne Islandile võib suisa 480 EUR edasi tagasi lennata mis minumeelest pole üldse palju ja üldse on seal selliseid varjantte kus palju eestlasi ehk ei käi! Igaljuhul olen ise käinud nendega ja väga rahule jäänud!

Kas ostsid piletid otse Virginilt ? Või kasutasid mingit vahendamise teenust ?

Kuskilt foorumist siit jäi silma et Virgin Atlantic vähemalt ei armasta uk-st algavate reiside eest eesti krediitkaardiga tasumist, kas holidays järgib sama käitumismaneeri või sai eesti kaardiga ilusti maksta ? Londoni kanti on mul pilet juba taskus, vaja koera sabast ka üle saada :)

ps. Tore kuulda, et kogemus positiivsete kanti kaldub :)

Ostsin otse nende koduleheküljelt : www.virginholidays.co.uk
Kaardiga maksmisel mul mingit probleemi polnud aga kuna ma ei ela Eestis ja mul pole Eesti krediitkaarti siis ma kahjuks ei tea mis nad Eesti krediitkaardist arvavad! Kasutasin Belgia krediitkaarti ja see läks läbi ilusti. Aga kui sa seda bookingut teed siis seal pole riigi kohta aadressis aga ma tegin nii ,et valisin aadressi manuaalselt ja seal kus on lahter county panin tegelikult oma maa nime. Nad küll ei saatnud mulle pileteid koju nagu nad seda teevad UK siseselt, kuna ma resideerun mujal aga nad ütlesid et ma saan need piletid lennujaamast ja nii ka oli. Igaljuhul mul probleeme kui selliseid nagu polnudki nendega- olen veel kasutanud www.firstchoice.co.uk ja nendel kõik sama moodi- ainult kirjaliku arve , et oli tasutud saatsid koju! :)

Reis sai tehtud. Igati hästi läks :)

Lennud olid Virgin Atlantic'uga, kohapeal olnud hotell oli täiesti ok, kohapealne esindaja oli samuti agar meid aitama vajalikes muredes, kõikidest vajalikest muudatustest, täpsustustest (check-in tagasilennuks, kohalikud tuurid jms.) teavitati ette paberil ja aegsasti. Piletid ja voucherid saime kätte Gatwicki lennujaamast, kus nende nurk asub, sealsed inimesed olid igati abivalmid.

Hetke seisuga julgeks seda korraldajat täiesti soovitada, kui te neilt otse osta ei jule, siis Wris vahendab nende reise.