Onkeegi viimasel paaril aastal nendega bussreisil käinud.Palun jagage kogemusi.
Viimati käisime nendega Itaalias 2024 sügisel. Sõltub giidist ja noh viimastel reisidel kippus toitlustus (hommikusöök) väheke lappesse minema. Üldiselt ka programm ülitihedaks pakitud ja kogu aeg kiire.Ütleme nii, et hinna ja kvaliteedi suhe ei vasta enam ootustele - või olen ise vanemaks jäänud