"Visa run" Kambodjasse

Yo!

Järgmisel neljapäeval/reedel asja Kambdjasse viisat hankima minna. Ise hetkel BKK s. Äkisti kellelgi sama ehk sarnane asi? Neid visa run firmasid on ju pea, et rohkem kui baaritüdrukuid, aga pooled paistavad kahtlased olevat ning teine pool veel kahtlasemad. Skandinaavia thai foorumitest olen intelit saanud niipalju, et sama hästi saab omal käel asjad aetud. Nii, et kui on huvi võtke ühendust.
+66899631069 jens
yennz@hotmail.com

Ette tänades: Jens

Viisa saad ju piirilt, kui vaja on.

Yo!

Piirilt saab viisa küll, aga see saab ju olema seesama kahenädalane jutt. Tahaks kasvõi kuuajalist saada. See iga kahe nädali tagant üle piiri jõlkumine tüütab ju ka ära. Muidugi ise siil, et vabariigi tokustaati pean, ammu oleks aeg olnud Norra oma vastu vahetada, aga kohapeal pole niikui suurt vahet, mis maa kodanik oled ja Norra sõjaväkke minna ei kavatse, peaministriks valida lasta pole ka plaanis, nii, et pole lihtsalt viitsinud näppu tagumikust välja võtta ning asi ära vormistada. Aga näed kust pauk tuleb: ikka sealt, kust oodata ei oska. Ega tegelikult pole ju miskit üle mõistuse käivat: Bussiga Poi Pet i, sealt edasi Phnom Pheni, avaldus Tai saatkonda, kilo bahti ja kaks pilti üle leti ja need paar eventuaalset ootamispäeva saab ju Angkor Vati ja väärt khmeri ganjaga ää lühendatud.
Lihtsalt, et seltsis segasem ja pole ju põhjust, et KÕIK farlangid sama reha otsa astuma peaksid.

Tokustaat-tokustaadiks, aga tõesti ei mõista, mida sa seal "jõlgud" iga paari nädala tagant? Või otsid hoopis kaaslast, et viisat ostma minna?

Yo!

Kui posti üles panin, ei teadnud midagi. Vahepeal tarkust/kogemust ammutanud. Teiste oma, mõistagi. Kaaslane oleks ok, aga saan ise ka hakkama- suur poiss juba. Peale selle on ju lugu nii, et nt. Laos üle ühe korra viisat anda ei taheta, sestap tähtis teada mida teed ja mis järjekorras. Omal plaan vähemalt kolm kuud Siiamimaal olla. Igavene jama, kui mingil ajal naabermaad otsa saavad. Dokumendi kohta, et Norra passi saab Visa On Entry 30 päevaks. Juba paar nädalat tummisem.