3 ideed roadtripiks USA's! Lennupiletid Tallinnast erinevatesse linnadesse USA's al 297€

Hetkel võid leida väga hea hinnaga "open-jaw" lennupileteid USAsse. Open-jaw ehk mitme linna lennuvariant tähendab, et saad alustada reisi ühest USA linnast ning tagasilennu teha mõnest teisest USA linnast. Saadaval on soodsaid lendude kombinatsioone augustist kuni märtsi lõpuni. Lennupiletite hinnad algavad 297 eurost. Toome välja vaid mõned näited aga open-jaw variandid, endale huvipakkuvad kuupäevad sisesta momondo multi-city otsingusse.

Vaata ka suurepärase hinnaga edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast USA-sse:

Rendiauto USA's
Parima hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiad üles otsides rendiautot läbi Rentalcars.com. Autot on võimalik ka rentida ühest lennujaamast ning tagastada auto teise lennujaama.

Hotellipakkumised USA's
Parima hinnaga öömaja leiad üles HotelsCombined.ee hotellihindade võrdlusportaalist!

Route 66

Legendaarne Route 66 kulgeb Chicagost kuni Santa Monicani, mis on Los Angelese lähedal asuv linn. Sarnased hinnad on ka vastupidisel suunal.

Tallinn-Chicago//Los Angeles-Tallinn al 372€

Toome välja näidiskuupäevad. Soodsaid lennupileteid on saadaval ka teisteks kuupäevadeks. Endale sobivad piletid leiad üles läbi momondo multi-city otsingu.
NB: võimalik soetada ka lennupiletid vastupidise suunaga (Tallinn-Los Angeles//Chicago-Tallinn).

Idaranniku roadtrip

Alusta oma reisi päikeselisest Miamist ning lenda tagasi Eestisse New Yorgist. Soodsa hinnaga lennupileteid pakuvad nii Oneworldi lennufirmad (Finnair, American Airlines, British Airways) kui SAS. Selliste lennupiletite otsimiseks mine Momondo.ee ning vali "mitu-linna" otsing.

Tallinn-Miami//New York-Tallinn alates 297€

Tõime välja vaid mõned näidiskuupäevad kuskil 2.5-3 nädalasteks puhkusteks. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

Kahe ranniku roadie

Alusta oma reisi San Franciscost ning lenda tagasi Eestisse päikeselisest Miamist. Soodsa hinnaga lennupileteid pakuvad nii Oneworldi lennufirmad (Finnair, American Airlines, British Airways) kui SAS. Selliste lennupiletite otsimiseks mine Momondo.ee ning vali "mitu-linna" otsing.