Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Salzburgi alates 62€
2. nov 2022 18:52

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga otselende Austriasse, alpide südamesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Salzburgi on saadaval alates 62€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab jaanuar - märts 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral ostmisega kiirustada.

Vaata kõiki suurepäraste kampaaniahindadega sihtkohti Trip.ee lehelt SIIT.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Austrias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Salzburgis või mujal Austrias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

AIRBALTICU OTSELENNUD AUSTRIASSE

Tallinn-Salzburg-Tallinn alates 62€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Salzburg (SZG), hinnad alates 77€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt.

NB! Meie poolt välja otsitud lennukuupäevad ja nende hinnad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla juba välja müüdud ning seetõttu ka hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased