Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Rio de Janeirosse alates 475€
22. sept 2022 13:27

TAP Portugal pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Brasiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Rio de Janeirosse on saadaval alates 475€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab hea kuupäevavalikuga alates veebruar kuni mai 2023. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Lissabonis. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Brasiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Brasiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID RIO DE JANEIROSSE

Stockholm-Rio de Janeiro-Stockholm alates 475€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased