Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Bulgaariasse alates 181€
7. sept 2023 21:38

Lufthansa koostöös Austrian Airlinesiga pakuvad väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaariasse, Musta mere äärsesse Kuldsete Liivade kuurortisse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Varnasse on saadaval alates 181€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab sügisel ja kevadel. Lendudel on üks ümberistumine Frankfurdis või Viinis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on broneerida lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehel.

Transfeerid Varna lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Varna lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Hotellipakkumised Kuldsetel Liivadel

Parima hinnaga hotellipakkumised Varnas või mujal Bulgaarias leiad üles majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 10.04-18.04 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles 4* hotellis maksab 8 ööks kokku 541€ ehk 271€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID KULDSETELE LIIVADELE

Riia - Varna - Riia alates 181€

Leidub erinevate ümberistumistega lennupileteid:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased