trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Ateenasse al 142€

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse on saadaval alates 142€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembrist kuni aasta lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Vaata ka:

Reisikindustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Ateenas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Ateenas või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.10-18.10 (7 ööd):

Tuba kahele selles Ateena südalinnas asuvas väga heade reitingutega hotellis maksab nädalaks ajaks kokku vaid 355€ ehk 177€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA ATEENASSE

Tallinn-Ateena-Tallinn alates 142€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Ateena (ATH), hinnad alates 142€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost: