trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse alates 141€

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse on saadaval alates 141€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembris-oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Vaata ka:

Reisikindustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Chalkidiki poolsaarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 10.09-17.09 (7 ööd):

Tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Neos Marmarases asuvas väga heade reitingutega külalistemajas maksab nädalaks ajaks kokku vaid 364€ ehk 182€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn alates 141€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Thessaloniki (SKG), hinnad alates 158€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost: