Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Malagasse al 179€
1. aug 2022 07:39

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid sügiseks Lõuna-Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse on saadaval alates 179€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malagas või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 179€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Malaga (AGP), hinnad alates 198€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased