Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Malagasse al 182€
5. okt 2022 11:08

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames soodsa hinnaga lennupileteid Malagasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 182€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab detsembrist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Malagas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malagas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.01-18.01 (7 ööd):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks kokku vaid 385€ ehk 193€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 182€

Kui näidiskuupäevade seast endale sobivaid kuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo või otse airBalticu koduleheküljelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased