Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Malagasse al 183€
21. sept 2022 09:57

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames soodsa hinnaga lennupileteid Malagasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 183€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab detsembrist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Malagas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malagas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.12-11.12 (7 ööd):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks kokku vaid 477€ ehk 239€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 183€

Kui näidiskuupäevade seast endale sobivaid kuupäevi ei leidu, siis kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo või otse airBalticu koduleheküljelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased