Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Bali saarele alates 653€
20. sept 15:27
Bali
Rannapuhkus

Turkish Airlines koostöös Garuda Indonesiaga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Balile! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval alates 653€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab sügiseks ja talveks. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine lennukite pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi skyscanneri.

Toome ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase reisi Balile kätte vaid 803€ eest (reisides kahekesi). Hinnas sisalduvad lennupiletid Helsingist ning Villa suurepäraste reitingutega rannalähedases hotellis.

Hotellipakkumised Balil

Hotelli-ja majutuspakkumised Balil on vägagi atraktiivsete hindadega. Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bali saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com

Toome ka välja tasuta tühistamisvõimalusega näidispakkumise veetmaks Bali kõrval asuval Nusa Lembongani saarel kahenädalane puhkus (13 ööd). Valisime näidiskuupäevadeks 12.01-25.01, sarnase hinnaga majutuspakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks. Sobivad lennupiletid vahemikus 11.01-25.11 leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Tasuta tühistamisvõimalusega villa kahele selles üliheade reitingutega mereäärses majutusasutuses maksab 13. ööks kokku vaid 300€ ehk 150€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID HELSINGIST BALILE

Helsingi-Denpasar-Helsingi alates 653€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, endale huvipakkuvad lennupiletid otsi üles läbi skyscanneri.

KAHENÄDALANE PUHKUS BALIL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides reisi Balile kätte alates 803€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 803€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased