Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Mauritiusele alates 532€
27. sept 2022 13:03
Mauritius
Eksootika
Rannapuhkus

Lufthansa Grupi lennufirmad pakuvad hea hinnaga lennupileteid Mauritiuse saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval alates 532€ eest. Hinna sees on nii äraantav pagas kui ka toitlustus lennukite pardal. Soodsa hinna ning kiirete ümberistumisega lennupileteid leiab alates jaanuarist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Mauritiusel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mauritiusel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.01-25.01 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kõrgete reitingutega hotellis maksab 8 ööks kokku 880€ ehk 440€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID HELSINGIST MAURITIUSELE

Helsingi-Mauritius-Helsingi alates 532€

Toome teieni soodsamad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 600€. Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased