Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Namiibiasse al 465€
10. okt 2022 12:41

Hetkel võid leida soodsa hinnaga lennupiletid talveks Namiibiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval al 465€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab detsembrist märtsini. Piletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas! Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Namiibias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Windhoekis või mujal Namiibias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID HELSINGIST NAMIIBIASSE

Helsingi-Windhoek-Helsingi alates 465€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased