Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Sansibarile alates 418€
23. märts 2023 14:23
Sansibar
Rannapuhkus

Lufthansa pakub hetkel soodsaid lennupileteid Sansibarile! Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval alates 418€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leidub aprillis-mais. Soodsaimate lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel, kui soovid osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt, siis siesta soovitud kuupäevad Lufthansa.com.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Sansibaril

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sansibaril, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus Sansibaril. Valisime näidiskuupäevadeks 11.04-18.04 (7 ööd). Sobivad lennupiletid vahemikus 10.04-18.04 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles erakordsete reitingutega hotellis maksab nädalaks kokku 357€ ehk 179€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID HELSINGIST SANSIBARILE

Helsingi - Sansibar - Helsingi alates 418€

Soodsaimate lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse Lufthansa kodulehelt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased