Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Mauritiusele alates 537€
25. jaan 10:55
Mauritius
Eksootika
Rannapuhkus

Erinevad Lufthansa Grupi lennufirmad pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid selleks talveks Mauritiusele. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Mauritiusele on saadaval alates 537€ eest ning hinnas sisalduvad nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennukite pardal (piletiklassiks Economy Classic). Soodsa hinnaga lennupileteid leiab üksikutel kuupäevadel lähikuudel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

HOTELLIPAKKUMISED MAURITIUSEL

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mauritiuse saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja pakkumise veetmaks Mauritiusel 9 päevane puhkus (8 ööd kohapeal. Lennukuupäevadeks 14.03-23.03, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus Flic-en-Flacis:

Privaatse basseiniga 250 ruutmeetrine villa kahele maksab kaheksaks ööks kokku 924€ (Genius leveliga isegi 6-700€ kandis). Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID HELSINGIST MAURITIUSELE

Helsingi-Mauritius-Helsingi alates 537€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Helsingi (HEL) - Mauritius (MRU). Hinnad alates 553€
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Näide otsingust:

Näide Skyscannerist:

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks.Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel ja sisesta huvipakkuvad lennukuupäevad otse Lufthansa.com avanevasse otsingusse. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 730€, mis on pagasiga lennupiletite eest vägagi hea hind.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased