Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele suveks Riiast Varssavisse al 25€
2. juuni 15:07

Ryanair pakub suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Varssavisse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast on saadaval alates 25€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele leiab alates käesolevast juunist. Soodsaid lennupileteid leiab ka veetmaks pikk nädalavahetus Varssavis. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellisoovitused Varssavis

Kvaliteetsed hotellid on hetkel Varssavis vägagi atraktiivsete hindadega. Parima hinnaga hotellipakkumised Krakowis leiab üles majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Otsisime välja ka näidispakkumise hea hinna ja kvaliteedisuhtega hotellipakkumistest veetmaks Varssavis nädalavahetus. Valisime näidiskuupäevadeks 10.08 - 13.08 (N-P). Sarnase hinnaga hotellipakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Tuba kahele selles Varssavi kesklinnas asuvas suurepäraste reitinguga Mercure hotelliketti kuuluvas neljatärni hotellis maksab kolmeks ööks 301€ ehk 150€/per person. Lisainfo ja broneerimine

RYANAIRI OTSELENNUD RIIAST VARSSAVISSE

Riia - Varssavi - Riia alates 25€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad (hinnad kuni 50€), saadaval on ohtralt teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased