Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Liverpooli al 18€
8. aug 08:00

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Liverpooli. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on saadaval alates 18€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab septembris-oktoobris. Lennud Tallinna ja Liverpooli vahel toimuvad 2x nädalas: kolmapäeviti ja pühapäeviti, mis annab hea võimaluse veetmaks Liverpoolis pikk nädalalõpp. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Liverpoolist ning ka lähedalasuvast Manchesteri lennujaamast saab vägagi soodsalt erinevate lennufirmadega edasi lennata ka Kanaaridele, Portugali (s.h ka Madeira) ja Lõuna-Hispaaniasse.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Liverpoolis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja hea kvaliteedi- ja hinnasuhtega hotellisoovituse veetmaks pikk nädalavahetus Liverpoolis. Valisime näidiskuupäevadeks 14.09-18.09 (4 ööd K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega majutusasutuses maksab neljaks ööks kokku 519€ ehk 260€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LIVERPOOLI

Tallinn-Liverpool-Tallinn alates 18€

Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased