Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Pariisi alates 13€

Ryanair pakub hetkel enneolematult soodsa hinnaga lennupileteid Pariisi (Beauvaisi lennujaama). Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 13€ eest. Saadaval on ohtralt soodsaid lennukuupäevi novembriks-detsembriks. Lennud Tallinna ja Pariisi vahel on plaanitud toimuma 3x nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nelja päevane puhkus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 09.11-13.11. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST PARIISI

Tallinn - Pariis (BVA) - Tallinn alates 13€

Lennud Tallinna ja Pariisi vahel on plaanitud toimuma teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.