Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Prahasse alates 94€
6. veebr 10:18
Praha
Linnapuhkus

Eurowings pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid uuele otselennuliinile Prahasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Prahasse on saadaval alates 94€ eest. Saadavus on väga hea alates märtsi lõpust kuni oktoobrini, sealhulgas veetmaks Prahas ka pikk nädalalõpp (K-P, N-P, N-E) või kevadine ja sügisene koolivaheaeg.

Toome välja ka näite, kuidas saab ise broneerides veeta pikk nädalavahetus Prahas vaid 199€ eest (reisides kahekesi). Hinnas sisalduvad Eurowingsi lennupiletid otselendudele Tallinnast Prahasse ning tuba kahele väga heade reitingutega 3* hotellis (3ööd).

MAJUTUSPAKKUMISED PRAHAS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Prahas, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

Meie soovitus veetmaks pikk nädalavahetus näidiskuupäevadel 04.04 - 07.04 (3 ööd):

Light Rooms Prague

Superior tuba kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis maksab kolmeks ööks kokku vaid 207€ ehk 104€/per person. Lisainfo ja broneerimine

EUROWINGSI OTSELENNUD PRAHASSE

Tallinn - Praha - Tallinn alates 94€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus märts - oktoober
  • Soodsa hinnaga lende leiab ka pikaks nädalavahetuseks (K-P)
  • Samuti ka kevadisel ja sügisesel koolivaheajal
  • Lennud toimuvad E, N ja P ning alates maist lisandub lend K
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 145€
  • Hea saadavus on ka teistel kuupäevadel
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondost:

PIKK NÄDALAVAHETUS PRAHAS

Broneerides eraldi nii lennupiletid kui majutuse Prahas asuvas hotellis, saab kahekesi reisides nädalavahetuse tripi Tšehhi pealinna kätte alates 199€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 199€/per person

Hinnanäide hotellist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased