Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Veneetsiasse (VCE) 33€
29. dets 2022 14:16
Veneetsia
Linnapuhkus

Odavlennufirma Wizz Air pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Veneetsiasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast on saadaval alates 33€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab külastamaks Veneetsiat vahemikus jaanuar-märts ja saadavus on suurepärane. Lennud Tallinna ja Veneetsia vahel toimuvad 2x nädalas T ja L. Parima hinnaga lennupileteid leiab läbi Momondo.ee.

Wizz Air lendab erinevalt Ryanairist Veneetsia linnale lähemal asuvasse VCE lennujaama.

Seotud uudis: Veneetsia lükkas turismimaksu kehtestamise jälle edasi

Hotellipakkumised Veneetsias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Veneetsias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.01-17.01 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Veneetsia südames asuvas 3* hotellis maksab 3 ööks kokku 281€ ehk 141€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

WIZZ AIRI OTSELENNUD TALLINNAST VENEETSIASSE

Tallinn-Veneetsia-Tallinn alates 33€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus november - veebruar. Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 50€. Saadavus on väga hea, leia parima hinnaga lennupiletid läbi Momondo.ee

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased