Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Javale al 420€, Balile al 488€. Suurepärane saadavus!

Turkish Airlines pakub hetkel harukordse hinnaga lennuvõimalusi Indoneesiasse! Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Jakartasse on saadaval alates 420€ eest. Valikus on ohtralt soodsaid lennukuupäevi oktoobrist maini (v.a detsember). Saadaval ka soodsad lennupiletid talviseks koolivaheajaks! Kõikidel väljaotsitud lennukuupäevadel eksisteerivad lennupiletid ühe mugava ümberistumisega mõlemal suunal.

Sinna juurde võid soetada edasi-tagasi lennupiletid Jakartast Balile, mille hinnad algavad hetkel 68 eurost (saadavus pea kõikidel kuupäevadel!). Kui plaanid edasi Balile lennata samal päeval, mil saabud Jakartasse, tasub tähelepanu pöörata, et lendude vahele jääks vähemalt 2-3h, et oleks piisavalt aega terminalide vahetamiseks.

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo. või klikkides allolevatel otselinkidel!

Reisikindlustus -25% soodsamalt!

Hotellid

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

Riia- Jakarta- Riia al 420€

Toome mõned näidiskuupäevad. Soodsate lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi ise läbi Momondo.ee.

Jakarta- Bali- Jakarta al 68€

16.02-27.02

Endale sovbivad lennukuupäevad Jakartast Balile otsi läbi läbi Momondo.ee.