trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Prahasse alates 27€ (k.a suveks)

Ryanair pakub hea hinnaga lennupileteid suveks ja suvepikenduseks Tšehhi pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Prahasse on saadaval alates 27€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks vahemikus juuli kuni oktoober. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool väljatoodud näidiskuupäevadel või leia endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Prahas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Prahas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

  • Näiteks võid leida toa suurepäraste reitingutega ja asukohaga hotellis ibis Praha Mala Strana viieks ööks (N-T) kahele vaid 293€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 25.08-30.08 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD RIIAST PRAHASSE

Riia-Praha-Riia alates 27€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiad läbi Momondo.ee.