Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Prahasse alates 33€
25. aug 2022 12:09

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tšehhi pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Prahasse on saadaval alates 33€ eest. Soodsa hinnaga otselendude lennupileteid leiab reisimiseks alates septembrist kuni detsembrini. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

  • Viimast päeva on käimas ka airBalticu kampaania , mille raames leiab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Prahasse alates 139€ eest. Otselennud Riiast Prahasse on saadaval alates 75€ eest, leia kõik pakkumised SIIT.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Prahas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Prahas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 01.10-04.10 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Praha südalinna hotellis maksab 3 ööks kokku 239€ ehk 120€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD RIIAST PRAHASSE

Riia-Praha-Riia alates 33€

Toome välja lennupiletid vahemikus september - detsember, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga piletid leiad läbi Momondo.ee

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased